A e mbani mend Avdi Tifozi, ja çka punon ai sot

Avni Shkodra apo “Avdi tifozi” i Përrallë me Tupanë, nuk shfaqet me si më parë në ekranet tona televizive. Kjo si shkak i ndërprerjes së emisionit argëtues tash e një kohë.
Personazhi i “Përrallës…” mjaft i dashur për publikun, është martuar vitin e kaluar dhe është pjesë e një organizate “Varg e vi – Center for contemporary art” që nënkupton qendër për art bashkëkohore, shkruan Magazina.al

Magazina ju sjellë disa foto ku “Avdi tifozi” shihet duke kaluar çaste të mira familjare.