Shumica nga ne preferojmë që të ulemi në karriken e flokëtarëve duke mos rrezikuar asgjë më shumë se një grusht flokë.

Por ky berber, bën diçka që mund të të bëjë të ikësh me vrap nga dyqani i tij, shkruan Daily Mail.

Ai preferon që klientëve të tij t’u presë flokët duket përdorur një sëpatë dhe një çekiç.

Për befasi, klienti nuk duket aspak i habitur nga kjo dhe ndjehet rehat përderisa beriberi kryen punën e tij.

Videoja e filmuar në Brazil është shpërndarë shumë herë në rrjetet sociale.


Nëna Havë që ua shëron njerëzve sytë me gjuhë! (Foto/Video)