Si i testonte Mercedes-Benz makinat vite më parë (VIDEO)

Jo kot makinat e markës Mercedes-Benz kanë jetëgjatësi të madhe, pasiqë cdo gjë është e punuar me përkushtim të madh. ‘Mercedes-Benz Museum’ sjell disa pamje nga testimet që më parë i bënin modelit ikonik Mercedes-Benz W126. Për më shumë shikoni tri videot më poshtë.    

Vajza shqiptare i bën të gjithë të kthejnë kokën prapa, sytë i mbajnë tek gjoksi i saj (PAMJE)

Një vajzë e re në moshë ka tërhequr vëmendjen ditën e sotme në një prej urbanëve të Tiranës. Është pamja e vajzës dhe më konkretisht veshja, ajo që ka bërë përshtypje dhe i ka bërë të pranishmit të kthejnë kokën. Ajo bisedon me fatorinon e linjës së Yzberishtit, i cili i ishte ulur pranë dhe nuk ia ndante sytë gjoksit të...

Dasma ndërpritet nga rënkimet seksuale të një gruaje

Ky është momenti i zymtë kur ceremonia e dasmës së një çifti u “ndërpre” për shkak të një rënkime të pazakontë në sfond. Nusja bashkë me dhëndrin ishte duke ecur në drejtim të altarit, kur ndodhi incidenti i pazakontë. Ndërsa jepet muzika klasike siç ndodh në ceremoni të tilla, papritur dëgjohen rënkimet seksuale të një femre me sa duket nga filmat...

Nesër meçi i madh boksit, Joshua – Parker

Ditën e shtunë me fillim rreth orës 23:00 në Principallity Stadium të Cardiffit do të mbahet meçi mjaft i pritur nga të gjithë adhuruesit e sportit të boksit. Antony Joshua dhe Joseph Parker do të ndeshen për titullin botëror në peshat e rënda , në një meç ku pritet të jetë një përballje mjaft e vështirë për të...

Ndodh edhe kjo: Rrahje e madhe në koncertin e Dhurata Dorës

Këngëtarja Dhurata Dora është shumë e kërkuar në mbrëmje muzikore. Por, para dy jave, asaj në një koncert në Gjermani i ka ndodhur një gjë e pazakontë. Në këtë video ku shihet teksa Dhurata nis të këndojë në një nga klubet në Gjermani, të pranishmit nisin rrahjen mes vete. Dhurata fillimisht u mundua ta injoronte rrahjen, por rrahja mes fansave të saj...

Haradinaj vrapon për të zyrtarët që dëbuan gylenistët (VIDEO)

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, është parë duke vrapuar në ndërtesën e Qeverisës për të takuar ministrin e Punëve të Brendshme Flamur Sefaj dhe drejtorin e Policisë së Kosovës, Shpend Maxhuni nga të cilët kërkoi raport të detajuar lidhur me arrestimin dhe dëbimin e gjashtë qytetarëve turq nga Kosova, me kërkesë të Turqisë. Takimi i tyre nuk ka zgjatur më...

Shikoni çfarë nxjerrë ky njeri nga dora pas kafshimit nga merimanga

Pickimet e merimanges janë shumë të rrezikshme. Ky njeri i pickuar nga merimanga e ka pësuar mjaft keq. Ai kishte pësuar një plagë serioze në dorën e tij të djathtë nga një merimangë helmuese. Ai largon fashën nga thellësia e plagës, por që nuk dihet se si është futur ajo aty aq thellë. Ai më pas e largon fashën dhe e...

Humbi kokën para një jave, pula është ende shëndosh e gjallë (Video)

Një pulë të cilës i është prerë koka para një javë, është ende gjallë dhe shëndosh, ndërsa u adoptua prej veterinerit që po e quan ‘luftëtare e vërtetë’. Shpeza e lënduar, është gjetur në Ratchaburi, që ndodhet në pjesën qendrore të Tajlandës. Filmimet që janë shpërndarë, e tregojnë atë me qafë të përgjakur, ndërsa qëndron në këmbë dhe lëvizë pa problem. Supakadee...

Marigona, policja e Njësisë Speciale dhe e sporteve të rënda

Marigona Beadini, pjesëtare e njësisë speciale të policisë së Kosovës, ditëve të fundit është bërë personazh medial, jo vetëm në Kosovë e Serbi, por edhe në rajon, shkaku i raportimit nga disa media, se ajo mori pjesë në arrestimin e Marko Gjuriqit. Edhe pse polici i maskuar nga vetullat ngjante me të, nuk bëhej fjalë për Marigona Beadinin, pasi ai...

Haradinaj bën hajgare me ministrin Rikalo të cilin e rrahu policia (VIDEO)

Kryeministri Ramush Haradinaj, ka folur sot në mbledhjen e qeverisë së Kosovës, lidhur me situatën e krijuar gjatë arrestimit të Marko Djuricit në Mitrovicë, dhe rrahjen nga policia të ministrit të Bujqësisë Nenad Rikalo. Ai ka thënë se Kosova është e interesume për paqe, dhe nuk është kundër popullit serb të Kosovës, e as kundër ministrave. Duke u munduar kërkuar falje...