Një grua në Peru, është kapur nga policia  e atjeshme me një sasi të konsiderueshme të drogës.

Ajo pasi është ekzaminuar në total, është parë se e kishte futur që të gjithën në organin e saj seksual.

Një video e cila ka rrjedhur së fundmi në liveleak paraqet pamjet kur një grua peruane e kishte mbështjellë një sasi të konsiderueshëm të drogës, dhe e kishte krijuar në atë mënyrë sikur të ishte lodër seksi. Më pas atë e kishte futur në organin gjenital, për t’u munduar që ta kalojë ilegalisht.

Policia kanë arritur të kapin atë dhe t’ia nxjerrin nga organi i saj. E gjithë ngjarja ka qenë e filmuar dhe tashmë video po bënë bujë në media.Nuk dihet se sa është dënuar, peruania për një gjest të tillë. / © GazetaBlic /

Pamjet në vijim janë pamje që mund të shikohen vetëm nga persona të moshës madhor. Pamjet janë censuruar për arsye etike.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here